Tipy a trendy

Často se při návrzích nábytku a kuchyní zamýšlíme nad jejich účelem a potřebami zákazníků. Občas hledáme inspiraci také v historii a původních lokálních zvycích. Moderní je často to, co funguje odedávna a dává smysl v každé době a každému. Pak už stačí jen najít styl, který se bude zákazníkovi líbit a bude mu vyhovovat.

Tip
icon16.08. 2022
Středověká kuchyně - Díl 1
Právě tak, jak se s časem měnila společnost, měnil se i ráz domů a samozřejmě s ním i podoba kuchyně. Antiku vystřídal středověk a právě ten zanechal nesmazatelnou stopu v podobě místa, kde se vaří, obědvá, večeří, diskutuje nebo popíjí.
Tip
icon16.08. 2022
Kuchyně ve starověku
Kuchyně hraje v našich životech nezastupitelnou roli. Je to místo, kde se vaří a konzumuje jídlo a v neposlední řadě je to prostor setkávání. Rodinní příslušníci se tu setkávají na snídani, oběd či večeři a se sousedy či přáteli můžeme v kuchyni vypít šálek kávy nebo čaje. Kuchyně tedy kromě ryze praktické, plní i sociální funkci.
Tip
icon16.08. 2022
EGGER
Jedním z našich předních dodavatelů materiálu je společnost Egger. V současné době skupina EGGER vyrábí na 17 místech po celé Evropě a exportuje materiál do celého světa. Hlavním heslem je spojení funkčnosti s estetičností.
Tip
icon16.08. 2022
Vestavěné skříně na míru
Nespornou výhodou nábytku na míru je jeho možnost zasazení tam, kam by se klasický sektorový nábytek nevešel. Jak nejlépe postupovat při jejich výběru?
Tip
icon16.08. 2022
Koncept kuchyně, odkud se vzal?
Kuchyně je zajímavý prostor. Nejen, že se si ji často spojujeme s vidinou domova, známými vůněmi jídla a horkých nápojů, které nám i po letech připomenou dětství, je to místo, kde se odehrává většina rodinných setkání nebo i oslav, ale je to i místo, které má velmi dlouhou tradici.
Tip
icon16.08. 2022
Jak si uspořádat pracovnu? - Díl 2
Řada z nás si spoustu práce nosí ještě domů. Na workoholismu není nic špatného, pokud vás práce baví a naplňuje. Měli byste však dodržovat pár zásad při výstavbě pracovny a nábytku do něj.
Tip
icon04.08. 2022
Využijte prostor dětského pokoje na maximum
Jak prostor využít, aby se vše vešlo a dalo se v něm normálně fungovat? Nezbývá nic jiného, než se spolehnout na pár rad a triků, které by měly pomoci se s problémem vypořádat.
Tip
icon04.08. 2022
Výhody ložnicových sestav
Zařizujete kompletně novou ložnici a vybíráte ten správný nábytek? Pak jste na správné adrese. Kromě kusového nábytku firma Marysko zhotovuje i ložnicové sestavy na míru vašim požadavkům. Jaké jsou jejich výhody a z čeho se skládají?
Tip
icon04.08. 2022
Jak si uspořádat pracovnu? - Díl 1
Možná byste se divili, ale i správné rozmístění nábytku a elektroniky v pracovně může výrazně zvýšit váš pracovní výkon. Některé přístupy a tipy, jak si zařídit pracovnu, ve které bude radost pracovat naleznete v článku.