Výhody ložnicových sestav

icon04.08. 2022
iconDaniel Marysko

Všechny ložnicové sestavy si můžete v první řadě navrhnout tak, aby perfektně padly do všech prostor, ať už klasických obdélníkových nebo atypických se zkoseným stropem. Nábytek na míru vám umožní upustit uzdu fantazii a navrhnout si sestavu podle vlastních rozměrů, dekorů a barev. Další nespornou výhodou je fakt, že takto sestavený nábytek bývá kompaktní a navržený podle nejnovějších trendů. Proto vám jen tak nezestárne a neokouká se tak brzy, jako jiný nábytek. Třetí výhodou je možnost zakomponovat do nábytku libovolné množství úložných a odkládacích prostor přesně podle toho, jak vy sami potřebujete. Nestane se vám tedy, že budou tato úložiště zabírat příliš mnoho, nebo naopak málo prostoru. Všechny kusy nábytku jsou vyrobeny ve stejnou dobu a perfektně řemeslně zpracované. Nebudete tudíž muset měnit skříňku po skříňce, postel po posteli každoročně, ale výměnu všeho můžete udělat jednou za čas zaráz v jednom roce. Občas bývá velice složité sladit všechny kousky nábytku dohromady. Sem tam se může stát, že i po projití spousty obchodů s nábytkem nenajdete ten pravý kousek a budete se výsledným efektem spíše užírat. V případě nábytkových sestav ale tento problém řešit vůbec nemusíte. Ušetří vám tedy spoustu času, ale i peněz. Kusový nábytek stojí totiž zpravidla více, než větší množství kusů pořízených najednou.

Z čeho se nábytkové sestavy většinou skládají?

Počet kousků v sestavě je velmi individuální. Zpravidla se však jedna sestava skládá z manželské postele, nočních stolků, šatní skříně a komody. Oblíbené jsou i vitríny na fotografie a nástěnné skříňky na knihy, květiny a podobně.

Při sestavování ložnicové sestavy se můžete inspirovat na našich stránkách nebo nám sepište seznam požadavků a my vám zdarma zhotovíme 3D vizualizaci.