Skříně na míru

Popularita vestavěných šatních skříní neustále stoupá nejen díky své vysoké praktičnosti, ale i díky svěžímu modernímu vzhledu, který oživí vzhled každého pokoje!

Při výrobě skříní a kancelářského nábytku na míru používáme širokou škálu kvalitních materiálů a komponent, u kterých si u nás můžete vybrat z nejrozmanitějších barevných provedení a kombinací materiálů za přijatelnou cenu. Sestavte si skříň dle svých představ včetně možnosti následné odborné konzultace.

Konfigurátor vestavěných skříní

Navrhněte a poskládejte si svou vlastní skříň a získejte cenovou kalkulaci.

Navrhnout skříň
icon Realizace od zaměření 2-5 týdnů
icon Doprava a montáž po Praze zdarma
icon Materiály prvotřídní kvality

Pokud si nevíte rady, jaký typ vestavěné skříně na míru by se mohl do vašeho bytu hodit, nezoufejte a obraťte se na náš tým odborníků, kteří vám zhotoví celkový návrh včetně 3D vizualizace a barevného provedení. Novinek v oblasti vestavěných skříní neustále přibývá a proto naši nabídku neustále modifikujeme dle posledních trendů moderního a funkčního nábytkářského designu. Pokud je vaším přáním volně stojící skříň - není problém. Specializujeme se nejen na vestavěné skříně, ale i ty klasické. Vše na míru dle vašich požadavků a možností.

V případě zájmu o podrobnější informace se za námi můžete zastavit přímo do prodejny v Praze 9 či využít náš poptávkový formulář v levé dolní části webu. Při výrobě šatních skříní na míru využíváme laminované dřevotřískové desky, které představují tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva. Nabízíme zaměření, 3D vizualizaci, dopravu a montáž po Praze zdarma.

K výrobě šatních skříní používáme nejnovější materiály v prvotřídní kvalitě!

Při výrobě šatních skříní na míru využíváme laminované dřevotřískové desky, které představují tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva. Široká nabídka dekorů a povrchových struktur nabízí využití v mnoha odvětvích nábytkářského průmyslu a velkou inspiraci pro designéry nábytku. Patří k jednomu ze základních produktů pro vybavení interiérů a dá se kombinovat s dalšími materiály. Povrch dřevotřískových desek vzniká nalisováním dekorativního papíru, který je impregnován aminoplastickými pryskyřicemi. Díky tomu je povrch odolný vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Velkou výhodou je snadná údržba a omyvatelnost.

Kronospan se řadí mezi přední světové výrobce velkoplošných materiálů na bázi dřeva. Výběr produktů a dekorů je podle nejnovějších designových trendů podpořen mnoholetými znalostmi z oboru. Dále můžeme nabídnout nové dekory předního německého výrobce laminátových desek Pfleiderer (Thermopal) a v neposlední řadě dřevotřískové desky lamino Egger.