Kuchyně

Dobře vybavená a prostorově správně uspořádaná kuchyň je základním pilířem kvalitního bydlení. Proto byste při jejím výběru neměli spoléhat na náhodu a důkladně si vše promyslet. My jsme tu od toho, abychom vám pomohli a zpracovali vám návrh a vizualizaci na míru vašim představám a parametrům bydlení. Co je při výběru kuchyně to nejdůležitější?

Efektivní využití prostoru

ikona

Naši odborníci prostor, ve kterém plánujete kuchyň mít, zaměří. Dále navrhnou vhodné rozložení skříní a kuchyňské linky tak, aby do něj co nejlépe pasovala.

Design na přání

ikona

Kuchyně by měla odpovídat vašemu vkusu a stylu. Proto důkladně zvažte barevné provedení a materiál. Inspirací vám mohou být ukázky naší práce, které naleznete v galerii níže. Pokud se ani jedna ukázka neztotožňuje s vašimi představami, není nic snazšího, než se obrátit na jednoho z našich odborníků, který má dlouholeté zkušenosti s designovým návrhářstvím nábytku a pomůže vám.

Vnitřní uspořádání skříněk dle požadavků klienta

ikona

Každý kuchař má rád ve své kuchyni řád a k výrazně většímu pohodlí při vaření určitě přispěje i správné umístění poliček, šuplíků a dalších úložných prostor. Jsme tu od toho, abychom vyslechli váš názor a podle něj pak zpracovali návrh vnitřního prostoru kuchyně včetně zohlednění stupně vybavení.

Snadná údržba

ikona

A v kuchyni je zapotřebí dvojnásob! Při výběru materiálu vám poradíme, jak je to s jeho údržbou a který nejlépe zvolit, aby byl odolný a zároveň dobře omyvatelný. Samozřejmě v případě omezeného rozpočtu vám nabídneme takové řešení, které mu bude vyhovovat a bude v dané cenové kategorii tím nejlepším.

Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní na míru z kvalitních a funkčních materiálů. Stejně jako u šatních skříní, i zde sázíme na prověřené kvalitní dodavatele plošných materiálů, jakými jsou KronospanThermopalEgger, ale také na specialisty na kuchyňské kování a doplňky značek BlumFrankeStrongTulipGrass a dalších. Vybrat si můžete z nepřeberného množství dezénů materiálů. Z našeho sortimentu vám můžeme nabídnout i širokou škálu doplňkového kuchyňského vybavení od dřezů, baterií, košů, karuselů až po nohy a kolečka, úchytky atd. Při výrobě kuchyně na míru zohledňujeme veškeré vaše požadavky a chceme, aby výsledek stál za to! Pokud tedy přemýšlíte o nové kuchyni na míru, zastavte se za námi na prodejně nebo nám nezávazně napište a my vám uděláme předběžnou kalkulaci a návrh, který pak můžeme modifikovat dle skutečného zaměření.

Realizace probíhá 3-5 týdnů od zaměření . Nabízíme zaměření, 3D vizualizaci, dopravu a montáž po Praze zdarma.